فصلنامه نور الصادق

نامه ای از کتابخانه امام زاده هلال ابن علی آران و بیدگل به نور الصادق

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در: مجله نورالصادق شماره 16 - 17

 

 

 

 

 

 

 aran

از کتابخانه ي امامزاده هلال بن علي آران و بيدگل

 

 

به مجله ي نورالصادق (علیه السلام)

 

 

 

 

 

 

مجاهد فرزانه جناب آقاي مصطفي صافي اصفهاني ـ زيدعزه

 

 

 

مدير مسؤل محترم فصلنامه وزين نورالصادق (علیه السلام)

 

 

 

 

با اهداي درود بيکران و عرض احترام فراوان، سوگند به قلم و آنچه مي نگارد؛ آنان که ارزش قلم را مي دانند در درگاه حضرت دوست اجري فراوان دارند و پاداش خدمات و تلاش هاي ارزنده خود را در روز واپسين دريافت خواهند نمود. نگارش با نيت خالص، عبادتي بزرگ است؛ آنان که در محراب مقدس علم و معرفت به نيايش و ستايش معبود مي پردازند در حقيقت دل باختگان خورشيد توحيد و بصيرت هستند.

 

 

 

 

مقالات مندرج در نشريه ي نورالصادق (علیه السلام) بيانگر عمق تفکّر و تيزبيني انديشه نويسندگان آن و نهايت دقت و ژرف نگري مسؤل ارجمند و شوراي سردبيري آن فصلنامه وزين است که با تلاش مضاعف دوستان خلاء کمبود مقالات (فلسفه و عرفان) در پايگاه توحيد جهان امروز (ايران اسلامي) عزيز پر مي شود. شناسايي نشريه به ديگران نيز ره گشاي تشنگان اقيانوش (فلسفه و عرفان) خواهد بود.

 

 

 

 

با مطالعه مطالب اين گونه نشريات مي توان حضور در محضر انديشه وران قرون و فرزانگان اعصار را با همه وجود احساس کرد. آفرين بر قلم هاي پاکي که شور ايمان و عرفان و عشق برتر را بذر افشاني مي کنند و نور معرفت را در رواق دل هاي سوخته مي تابانند و آدميان را از عالم ناسوت به عالم لاهوت رهنمون مي سازند.

 

 

 

 

اميد آن که با استخراجي از گنجينه پرفيض قرآن و ولايت، مرواريدهاي پر بها به (اهل دل) تقديم گردد تا سالکان حق و حقيقت هر چه بيشتر به رموز و اسرار الهي و جهان هستي دست پيدا کنند.

 

 

 

 

ضمن سپاس و قدرداني از ارسال نشريه شماره 13 به کتابخانه عمومي آستان مقدس محمد هلال بن علي (علیه السلام) شهرستان آران و بيدگل، توفيقات روز افزون آن جناب و تمامي همکاران بزرگوارتان را تحت عنايات حضرت بقية الله الاعظم ـ روحي و ارواحي العالمين لتراب وقدمه الفداه ـ از خداوند سبحان مسألت مي نماييم.

 

 

 

خاک پاي اولياي الهي، توتياي ديدگانمان
علي محمد سلطان محمدي آراني
1389/8/4

 

 

 

 

خواندن 376 دفعه
آخرین ویرایش در چهارشنبه, 23 دی 1394 ساعت 10:12

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید