فصلنامه نور الصادق

با خوانندگان نور الصادق (علیه السلام)

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در: مجله نورالصادق شماره23-24

 

 

با خوانندگان نورالصادق(علیه السلام)

 

نامه ی آیت الله ملک حسینی به نورالصادق
پیام تسلیت آیت الله حاج شیخ علی صافی اصفهانی به مناسبت ارتحال آیت الله ملک حسینی

 

نامه ی آیت الله سید کرامت الله ملک حسینی
شخصیت برجسته ی استان فارس و یاسوج به مجله ی نورالصادق

بسمه تعالی شأنه
بعد الحمد و الصلوة
جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای صافی اصفهانی زید عزة

malekhosini.jpg

با اهداء سلام و ابلاغ تحیّت و اکرام، مجلداتی از فصلنامه تخصصی نورالصادق(علیه السلام) ، واصل و مورد مطالعه اینجانب قرار گرفت.
در دوران و زمان ما که فراعنه بشری و مخالفین شریعت مقدسه با قدرت طاغوتی خود در مقابل مکتب نورانی اهلبیت عصمت و طهارت(علیهم السلام) صف آرایی کرده و اراجیف و اباطیل و خزعبلات ساخته و پرداخته ی ذهن خود را بر قرآن و احادیث تحمیل و به عنوان عرفان ترویج می کنند، بر شما حتم و فرض است تقویت بنیه ی علمی فصلنامه ی نورالصادق(علیه السلام).
امید آن که در دفاع از حریم دین مبین و تکبیت مخاصمین مکتب امیرمؤمنین(علیه السلام) ، مشمول عنایات خاصه ی قیّم زمان و امام عالم عجل الله تعالی فرجه الشریف، باشید.


حوزه علمیه شیراز
سید کرامت الله ملک حسینی ـ 1390/4/28 

khate malekhosini

 

پیام تسلیت آیت الله حاج شیخ علی صافی به مناسبت

ali-safi7.jpg

ارتحال آیت الله ملک حسینی

بسمه تعالی ـ انا لله و انا الیه راجعون

با کمال تاسف و تاثر باخبر شدیم که روح بلند و ملکوتی حضرت آیت الله حاج سید کرامت الله ملک حسینی قدس سره الشریف به ملکوت اعلی پیوست.

چهره تابناک و با اخلاصی که در راه احیاء امر اهل بیت(علیهم السلام) با سلاح قلم و بیان لحظه ای از پای ننشست و با شهامت و شجاعت کم نظیر و بدون هیچ واهمه ای از جوّ غالب اطراف به مبارزه با فرهنگ بیــگانه و بیــگانــه پرســتی می پرداخت و معارف یونان باستان را که در فلسفه و عرفان های فعلی و مصطلح تبلور یافته و در و دیوار این مرز و بوم را پر کرده بود با خنجر همت برانداخت و معارف مقدس و مصفّای وحیانی را که بدخواهان در لباس های فریبنده و به ظاهر اسلامی در صدد به حاشیه کشاندن آن بودند، در این جنگ نابرابر فرهنگی، با اقتداری اعجاب انگیز و با اخلاصی فراتر از درک و فهم صدرائیان و ارسطوئیان و ابن عربییان که زمین و زمان را در قبضه قدرت خود می دانند!! به ایتام آل محمد ارائه می داد و موجب عزت و سربلندی اسلام و مسلمین و آبروی حوزه های علمیه شیعه در سرتاسر جهان شد.
ما این مصیبت بزرگ را به جان جهان و قطب کون و مکان حضرت بقیةالله الاعظم ارواحنا فداه و به همه پیروان راستین مکتب نورانی امام صادق(علیه السلام) و مخالفان یونانیات، از علما و مراجع تقلید، حوزه های علمیه، دانشگاهیان و بازاریان، مخصوصا در خطه استان فارس و یاسوج و بالاخص به بیت آن عزیز مکرم تسلیت عرض نموده بقای همه ی بازماندگان را از خداوند متعال خواستاریم.
امید است فرزند شایسته ی این شاگرد صادق مکتب امام صادق(علیه السلام)، جناب حجت الاسلام و المسلمین سید شرف الدین ملک حسینی راه نورانی و روشن و مستقیم آن مرحوم را با همتی به بلندای افق پی بگیرند و در این راه از سرزنش هیچ سرزنش کننده ای نهراسند و برای زنده نگهداشتن معارف اهل بیت(علیهم السلام) ، مامی برخوردها و تهدیدها و فشارهای دشمن را همچون پدر مهربان و بزرگوار خود به جان بخرند.
مطمئن باشید که ساختار مدرسه ی یونان باستان اوهن من بیت العنکبوت است که توان استقامت با بیت نبوت و رسالت را نخواهد داشت، اگر چه به ظاهر آتش به خانه ی وحی هم زده باشند.

 

((يُريدُونَ لِيُطْفِؤُا نُورَ اللَّهِ بِأَفْواهِهِمْ وَ اللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَ لَوْ كَرِهَ الْكافِرُونَ)) (1)

 

عاش سعیدا و مات سعیدا و السلام علیه یوم ولد و یوم مات و یوم یبعث حیا

17 ذیحجه 1433
مرکز حوزه علمیه اصفهان ـ مدرسه صدر بازار
علی صافی اصفهانی

 

 

 

--------------------
پی نوشت ها:
1ـ صف: 8

خواندن 488 دفعه
آخرین ویرایش در سه شنبه, 07 مهر 1394 ساعت 13:07
محتوای بیشتر در این بخش: « نظرها و اعترافها معرفی کتاب »

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید